Щити електричні

Filter by price
Глубина
3
2
1
10
4
10
2
Высота
5
4
3
6
2
5
2
5
Ширина
2
1
4
1
6
3
10
5
Тип монтажа
20
52
8
Количество квартир
3
1
1
1
3
3
3
2
2
1
1
1
Количество модулей
2
3
4
2
4
4
4
4
4
2
4
1
2
Количество рядов
4
4
6
6
4
4
2
2

Показано 1–34 із 102


Для чого призначений щиток електричний

Щиток електричний – це важлива складова будь-якої електричної системи, яка використовується у будинку чи офісі. Розподільний щит (або розподільчий електричний щит) допомагає забезпечити безпеку та ефективність управління електропостачанням всієї будівлі.
Основне призначення електрощита полягає у прийомі, розподілі та захисту електромережі від можливих перевантажень та коротких замикань.

Основні функції електрощита:

  • упорядковану організацію електророзподілу;
  • захист від стороннього доступу до електричного обладнання, розташованого всередині щита;
  • захист обладнання розташованого у щиті від пилу, вологи та несприятливих зовнішніх умов;
  • забезпечення безпеки шляхом захисту електромереж та обладнання.

Електрощити бувають різних розмірів та типів, залежно від потреб споживача, придатних для використання в квартирах і будинках, в будинках різних організацій і установ, на промислових об’єктах.

Конструкція та монтаж розподільного щита

Щиток – це корпус, в якому встановлюються модульні прилади, такі як автоматичні вимикачі, запобіжники та інші елементи, які необхідні для безпечного використання електроенергії.
Корпус розподільного щита виготовляють з пластику або металу. Для надійного захисту обладнання розподільний щит збирається у металевому корпусі.
Для зручного монтажу модульних приладів корпус щита оснащений Din рейкою.

За типом монтажу розподільчі електричні щити розрізняють на щиток електричний внутрішній та щиток електричний зовнішній.
Для скритого монтажу всередині приміщень використовують щиток електричний внутрішній. Щит передбачає внутрішній монтаж у ніші різної глибини. Така конструкція створює естетичний зовнішній вигляд та надійно захищає електрообладнання у будь-яких приміщеннях. Щиток електричний зовнішній відрізняється простим та швидким монтажем, відсутня жорстка прив’язка до розмірів конструкції.

За типом конструкції щиток електричний ділять на:

  • модульні щити
  • розподільчі щити

Модульні щити призначені для встановлення модульного обладнання. В середені щита встановлена din рейка на яку монтуються модульні прилади такі як автоматичні вимикачі, реле, УЗО та інші.

Розподільний щит або обліково-розподільчі призначені для встановлення будь якого обладнання (лічильники, модульні прилади, телекомунікаційне обладнання та інші). Прилади встановлюються на монтажну панель яка знаходиться в середені щита. Такі корпуси для електрощита часто називають бокс монтажний, ящик монтажний.

Щиток електричний зовнішній
Модульний щит навісний
Бокс монтажний навісний
Бокс монтажний

Як правильно вибрати щиток електричний

Принциповою відмінністю всіх розподільчих електричних щитів є спосіб монтажу та кількість модулів які можливо встановити у щит, від кількості модулів залежіть розмір розподільного щита.

Завод Леокон виготовляє високоякісні розподільні щити для різноманітних сфер застосування.

Наше підприємство розробило кілька серій електричних щитів які розрізняються за типом монтажу та розмірами. Малогабаритні використовуються для квартири, приватного будинку, будинку або гаража.
Розподільні щити від 72 модулів часто застосовуються у промисловості, торгових об’єктах, офісних приміщенях, медичних установах та ін.

Щиток електричний зовнішній від 72 до 144 модулів

На нашому сайті представлений широкий асортимент електрощитів різних за розмірами, кількістью модулів та типом монтажу.
Ви зможете знайти як щиток електричний внутрішній так і щиток електричний зовнішній які розраховані на різну кількість модулів від 12 до 144 модулів.

Цільно зварна конструкція корпусу, виготовленого з листового металу товщиною 1 мм, гарантує високу міцність та надійність.
Корпус покривається полімерною (порошковою) фарбою яка захищає щиток електричний від корозії, механічних пошкоджень, зовнішніх, хімічних та інших впливів.

Серія MP/MN

Модульні електричні розподільчі щити MP/MN – новий тип щитів, який своєю кострукцією нагадує щити Hager.

Розподільчий електричний щит внутрішній
Конструкція щита електричного
Щиток електричний внутрішній
Щиток електричний внутрішній

MP-18/MP-24 серія щитків електричних внутрішніх розрахованний на 18 модулів або 24 модуля у ряд, кількість рядів від 1 до 8. Таким чином максимальна кількість модулів серії становить 144 модуля.

Серія MN-18/MN-24 це щиток електричний зовнішній, відрізняється від серії MP навісним типом монтажу (щиток електричний зовнішній).

Технічні характеристики

Конструкції серії “MN, MP” виготовлені з листової сталі товщиною 1 мм з полімерним покриттям колір RAL 9003 (білий).
Комплектуються дин рейками, екраном, шинами N та PE.
Для фіксації дверей у конструкціях передбачені замки.
Кліматичне виконання конструкцій: УХЛ4 ГОСТ 15150.

На нашому сайті ви можете оформити замовлення на купівлю електричного розподільного щитка (електрощиток) в Києві. Ми є заводом-виробником – тому у нас завжди приваблива ціна на розподільні щити. Купити щит електричний розподільчий можна як у Києві так і з будь-якого іншого регіону України, оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши за вказаними нижче телефонами. Замовлення надсилаємо по всій території України логістичною компанією на Ваш вибір.

З усіх питань співробітництва Ви можете звертатись за телефоном (067) 809 4114, (093) 809 4114.