Електрощитове обладнання


Електрощитове обладнання – це комплектні електротехнічні пристрої, змонтовані в металевому корпусі з усіма внутрішніми комплектуючими, призначеними для розподілу, захисту та керування електропостачанням, вимірювання його параметрів, захисту від перевантажень з метою забезпечення безпеки електричного живлення мережі або об’єкта електропостачання.

Виділяють два вида електрощитового обладнання:

  • щити управління технологічними процесами
  • розподільні щити та шафи і пристрої компенсації реактивної електроенергії

До щитів управління відносять: щити управління двигунами типу Я5000, прилади релейного захисту, шафи управління вуличним освітленням І-710 і ШУНО, автоматичний ввод резерву (АВР) і шнші. Дане обладнання використовується для розподілення та захисту електроенергії у житлових будівлях та промислових комплексів. Низьковольтні та високовольтні розподільчі щити розроблені та виготовлені нашим підприємством сертифіковані та відповідають технічним умовам і правилам улаштування електроустановок (ПУЕ).

Панелі розподільних щитів ЩО 70 і ЩО 98 (шафи розподільчі) використовують для комплектації щитів з напругою в 0,4 кВ. Панелі ЩО 98 призначені для прийому і розподілу електричної енергії та захист вихідних ліній від замикання або перевантаження.

Приміщення в яких монтуються розподільчі щити має відповідати кліматичним вимогам.

Панелі розподільних щитів ЩО 70 і ЩО 98 збираються у металевій шафі з вмонтованим комутаційно-захисним обладнанням. Дана конструкція також забезпечена дверима, яка і забезпечує необхідний доступ для технологічного обслуговування.